FAQ

1. Dla kogo są dedykowane zajęcia Crazymazy?

Zajęcia są dedykowane dla dzieci w wieku od 6 lat wzwyż oraz młodzieży.

2. Czego moje dziecko się nauczy?

W zależności od wybrnego bloku zajęć dzieci:
 

  • poznają podstawowe zagadnienia nauki i techniki, mają okazję wykonywać naprawdę skomplikowane modele, nabierają praktyki w posługiwaniu się narzędziami, stają się pasjonatami modelarstwa, (Konstrukcje i wynalazki)
  • zobaczą różne fascynujące zjawiska, wykroczą znacznie poza szkolną wiedzę, będą pracować w grupie i poznają rówieśników, złapią naukowego bakcyla od prawdziwych pasjonatów nauki, (Tajemnice wszechświata)
  • będą montować układy i gry elektroniczne, odkryją wiele zjawisk, o których nie mówi się w szkole, staną się prawdziwymi elektromaniakami, będą się świetnie i twórczo bawić.(Z prądem i pod prąd)
3. Czy zajęcia nie są za trudne?

Uwzględniamy możliwości percepcyjne naszych Crazymezerów, w danym bloku tematycznym jest wiele poziomów uzależnionych od poziomu wiedzy i umiejętności uczestników.

Każde dziecko jest inne, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie. Uważnie obserwujemy młodego człowieka, aby móc następnie pomóc w ukierunkowaniu lub wręcz odnalezieniu jego zainteresowań i rozwijaniu ich oraz pogłębianiu wiedzy w ściśle określonym kierunku.

4. Jaka jest liczebność grup podczas zajęć?

Przeciętnie liczba uczestników waha się od pięciu do dziesięciu w grupie.
Aby praca była efektywna nie przekraczamy dwunastu osób w grupie.

5. Ile osób prowadzi zajęcia?

Na każdą grupę przypisany jest co najmniej jeden instruktor. Jeśli jest więcej osób w grupie, albo zajęcia są trudniejsze, przypisujemy nawet do trzech osób prowadzących na jedną grupę.

6. Kto prowadzi zajęcia?

Zajęcia są prowadzone przez Instruktorów CrazyMazy. Nasz team tworzą wyłącznie pasjonaci nauki! Poszukiwacze wyzwań, gotowi sprostać każdej próbie, starają się zafascynować dzieci światem nauki każdego dnia. Uzbrojeni w zdobycze techniki, prowadzeni silną ręką Wodza poszerzają szeregi CrazyMazerów, wciągając dzieci w świat eksperymentów!

7. Jak długo trwają zajęcia?

Jednostka zajęć trwa 60 minut. Blok składa się z dwunastu jednostek zajęć.

8. Czy zajęcia są bezpieczne?

Wszystkie zajęcia są prowadzone pod czujnym okiem instruktorów i opiekunów. Dzieciom udostępniane są jedynie adekwatne do wieku materiały. Dbamy o bezpieczeństwo uczestników. Nasz program uwzględnia nieprzewidywalność najmłodszych dzieci, korzystamy tutaj z atestowanych, bezpiecznych zestawów. Nie eksperymentujemy z ładunkami jądrowymi ani antymaterią…

9. Jakie wyposażenie jest wykorzystywane podczas zajęć?

To zależy w dużym stopniu od rodzaju bloku. Czasem korzystamy tylko z podstawowych materiałów papierniczych czy innych ogólnodostępnych materiałów, a czasami z urządzeń pomiarowych (np. mierników), narzędzi, podzespołów elektronicznych, odczynników chemicznych, szkła laboratoryjnego itp.

10. Jak zapisać dziecko?

Zapisu dziecka można dokonać:

  • wykorzystując formularz zapisu dostępny na stronie internetowej
  • telefonicznie
  • osobiście, w naszym biurze
11. Kiedy dokonuje się płatności?

Płatności dokonuje się po wypełnieniu formularza dostępnego na stronie internetowej bądź po dokonaniu zapisu w naszym biurze ew. zapisie telefonicznym.

12. Czy mogę zmienić blok zajęć?

Zmiana bloku zajęć jest oczywiście możliwa. Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie z uwzględnieniem zapisów Regulaminu i interesu opiekuna oraz uczestnika.

13. Jak uzyskać szczegółowe informacje?

Wszystkie informacje znajdują się na naszej stronie internetowej. Zapraszamy również do kontaktowania się z nami poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie bądź telefonicznie – z przyjemnością wyjaśnimy szczegóły i rozwiejemy ewentualne wątpliwości.

14. Jakie są możliwości dalszej kontynuacji po zakończeniu bloku zajęć?

Po zakończeniu bloku zajęć uczestnik może kontynuować naukę na wyższym poziomie albo na zajęciach z innych bloków tematycznych, dostosowanych do poziomu jego wiedzy i umiejętności.