Cennik

Bilet – pojedyncze zajęcia – 30 zł/godz. Dzieci mogą wziąć udział w dowolnych pojedynczych zajęciach, choćby po to, żeby sprawdzić, jak dobrze można się bawić, odkrywając świat nauki. 

Duży Karnet (12 x 1 godz.) – 25 zł/godz.(300 zł/semestr): obejmuje kolejne, odbywające się zgodnie z harmonogramem zajęcia w ramach jednego bloku („Tajemnice Wszechświata”, „Z prądem i pod prąd”, „Sztuka Tworzenia”).
Do wyboru opcja:
- zajęcia raz w tygodniu: 12 kolejnych spotkań trwających 1 godz. zegarową;
- zajęcia raz w tygodniu: 6 kolejnych spotkań trwających 2 godz. zegarowe;
- zajęcia raz na dwa tygodnie w soboty: 6 kolejnych spotkań trwających 2 godziny zegarowe.

Mały Karnet (6 x 1 godz.) – 27,50 zł/godz. (165 zł/6 dowolnych zajęć): wejście na dowolne zajęcia (z każdego bloku tematycznego) 1 lub 2-godzinne. Wybór tematyki zajęć oraz ich terminu zależy od uczestnika. Karnet można zrealizować w ciągu całego semestru zarówno na zajęciach w tygodniu, jak i sobotnich.

Nieobecności
Dla posiadaczy Dużego Karnetu, jeśli przydarzy się, że Dziecko zachoruje lub z innych ważnych powodów nie będzie mogło uczestniczyć w pojedynczych zajęciach i zostanie to zgłoszone mailowo lub telefonicznie najpóźniej w dniu zajęć do godziny 10:00, istnieje możliwość skorzystania w zamian z innych zajęć z oferty CrazyMazy, w miarę wolnych miejsc w grupie.

Promocja – „Przyprowadź Kolegę”
Jeśli Państwo, a przede wszystkim Dziecko, jesteście zadowoleni z zajęć CrazyMazy, będzie nam oczywiście miło, gdy polecą nas Państwo swoim Znajomym. Kiedy okaże się to skuteczne, to znaczy Znajomi wykupią u nas karnet na zajęcia, otrzymają Państwo bezpłatny wstęp na dowolnie wybrane pojedyncze zajęcia CrazyMazy albo 10% zniżkę przy zakupie karnetu.
Osoba przez Państwa polecona powinna zgłosić Państwa nazwisko przy zakupie pierwszego karnetu na zajęcia w CrazyMazy – jest to warunek Państwa udziału w tej promocji.
Nie łączymy promocji. Ale w tej wyjątkowo rabaty się sumują – za każdą poleconą osobę otrzymują Państwo 10% zniżki. Promocja dotyczy też Rodzeństwa.

Promocja – „Ambasador CrazyMazy 8+1”
Zostań Ambasadorem CrazyMazy. Ambasadorem staje się osoba, która zorganizuje ośmioosobową grupę dzieci na dowolny cykl zajęć. W zamian za to dziewiąte dziecko otrzymuje bezpłatny karnet na cały czas zajęć wykupionych przez grupę.
Nie łączymy promocji.