Oferta dla szkół

CrazyMazy zaprasza na zajęcia całe klasy.
 
Organizujemy interaktywne, twórcze i rozbudzające zainteresowania warsztaty eksperymentów fizycznych, chemicznych i przyrodniczych dla dzieci i młodzieży.

„Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem”. Zdajemy sobie sprawę, że to znane motto Konfucjusza niezwykle trudno jest realizować w codziennych realiach szkolnych. Dlatego zachęcamy nauczycieli wszystkich etapów nauczania do skorzystania ze specjalnie dla nich przygotowanej oferty.

  • Zapraszamy wraz z klasą do naszej siedziby, gdzie dzieci w warunkach pozaszkolnych, być może chętniej wezmą czynny udział w naukowej zabawie w eksperymentowanie.
  • Nasza siedziba mieści się w samym centrum Krakowa, 1,5-godzinne zajęcia u nas mogą stać się wspaniałym urozmaiceniem wycieczki szkolnej.
  • Wraz z całym potrzebnym sprzętem i pomocami przyjedziemy również do Państwa Placówki, aby przeprowadzić ciekawe, interaktywne zajęcia z wybranego bloku.
  • Organizujemy zajęcia w plenerze, w Parku Doświadczeń lub Muzeum Inżynierii Miejskiej.

Warsztaty są dostosowane do wieku i możliwości uczestników. Proponujemy zajęcia jednorazowe oraz cykliczne z wybranego bloku zagadnień.

Zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt mailowy.